Андрій, вже два тижні, ходив темнішим за хмару. Став замкнутим та похмурим. Чоловік дізнався, що дружина йому зраджує. Сьогодні ввечері, він вирішив серйозно поговорити з Тетяною. Прийшовши додому Андрій сів за кухонний стіл, Таня крутилася біля плити. – Нам потрібно серйозно поговорити, – раптом почав чоловік. – Так, я й сама хотіла почати цю розмову. Андрій застиг, приготувавшись почути найгірше

Останні 2 тижні Андрій ходив темніше за хмару. Став замкнутим та похмурим. З колегами говорив сухо і лише по суті. Дівчата на роботі почали перешіптуватись. Вони не розуміли, що раптом сталося.

А Андрій тим часом переживав, що дружина йому зраджує. Таня завжди була такою тихою, скромною, домашньою. А раптом на танці записалася, помаду собі купила. Вечорами тепер не пироги пече, а танцює. Напевно, у неї там залицяльник.

Місяць тому Таня подивилася на себе у дзеркало. Вона з подивом виявила, що змінилася. Вона вже давно перестала розглядати себе. Адже вона одружена, нема чого їй красуватися. Їй треба чоловіка нагодувати смачно. А тут у неї ніби очі розплющилися.

Вона дивилася на жінку з втомленим поглядом, трохи тьмяним волоссям. Невже її чоловік щодня бачить перед собою це? Таня навіть відсахнулася від дзеркала. І вирішила, що треба терміново змінюватись. А то Андрій іншу знайде. На роботі має стільки симпатичних дівчат!

Насамперед Таня полізла в інтернет. Там радили стати цікавою та загадковою. А ще знайти собі хобі. Таня відразу згадала слова мами про те, що танці добре впливають на поставу. Та й у дитинстві вона ходила до танцювального гуртка. Тож вирішено! Записалася на танці.

Андрій спочатку не надав значення новині дружини про її нове захоплення. Ну подумаєш. Сходить кілька разів і перестане. Чим вона там зібралася всіх дивувати? За роки шлюбу вона стала для нього настільки звичною, що він перестав помічати її як жінку. Їм було разом дуже комфортно, вони чудово збігалися за темпераментом.

Але час минав, а Таня танців не кидала. Навпаки, йшла туди з посмішкою, чепурилася, оглядала себе в дзеркалі з усіх боків. Андрію з кожним днем ​​подобалося дедалі менше.

Таня дивилася на чоловіка. Він спочатку ніби не помічав, що вона змінюється. А потім став сумним. Вона не розуміла, в чому річ. Але вирішила, що треба купити помаду, щоб бути яскравішою. Але це не допомогло. Тоді Таня все зрозуміла – у нього інша! І він хоче її покинути!

Андрій вирішив, що треба вивести Таню на серйозну розмову. Нехай зізнається сама. А він мужньо це винесе. Він відпустить дружину у світле майбутнє з її новим обранцем. Тому сидів на роботі, похмуріше з кожною годиною, чекав вечора.

Таня вирішила, що ввечері треба неодмінно поговорити з Андрієм. Вона вже не та боязка дружина, якою була зовсім недавно. Тепер вона є сучасна жінка зі своїм хобі. Без чоловіка не пропаде.

Настав вечір. Таня та Андрій сиділи за стіл. Вони дивилися один одному у вічі, нічого не кажучи. Кожен чекав, що інший першим розпочне розмову.

Таня не витримала першою. Вона розплакалася. Андрій здивувався. Таня крізь сльози сказала, що вона все знає. Що в Андрія інша. І заридала сильніше.

Андрій не міг підібрати слів. Він підійшов до Тані й сказав, що це він все знає. І це в неї інший. Таня різко припинила плакати і з нерозумінням дивилася на Андрія. Андрій ще раз підтвердив, що він не має нікого. Таня засміялася і відповіла, що в неї також нікого. І все це вона зробила для Андрія.

Вони обнялися і зраділи, що нарешті побалакали. Наступного дня Андрій прийшов на роботу незвично радісним. А ще записався на танці та ходить разом із Танею.

About the author