Наталка прокинулася в дуже гарному настрої. Не кваплячись зібралася на роботу, випила чай, і пішла до дверей. Вийшов сонний чоловік, як завжди – поцілував, міцно обійняв. Приїхавши на роботу,Наталка ввімкнула комп’ютер, за звичкою зайшла у соціальну мережу, побачила безліч повідомлень – такого ще не було. Всі писали їй про одне – що її шукає якийсь чоловік на ім’я Олег. Наталка прочитала всі ці повідомлення і застигла. – Цього не може бути, – тихо промовила вона

Наталка прокинулася в дуже гарному настрої. Вони з чоловіком два дні тому повернулися з моря, і їм казково сподобалася ця відпустка. Ось що означає якісний відпочинок: все на радість, навіть таке раннє пробудження.

 Але відпустка закінчилася – сьогодні на роботу.

Не кваплячись зібралася, випила чай, погладила кота і пішла до дверей. Вийшов сонний чоловік, як завжди – поцілував, міцно обійняв. Наталка залюбувалася ним – як же йому личить засмага. 

Приїхавши на роботу, близько години відповідала на розпитування колег, ділилася розповідями з відпустки. Нарешті – увімкнула комп’ютер, справ чимало накопичилося за час її відсутності. Але вирішила ще продовжити задоволення та зайшла в соціальну мережу – розмістити фото з відпустки. Побачила безліч повідомлень – такого ще не було! Всі писали їй про одне – що її шукає чоловік на прізвище Бондаренко, він підняв на вуха всіх друзів Наталки, просив у всіх її номер телефону. У Наталки затремтіли руки, наринули давні спогади.

Це її перше кохання. Вони зустрілися, коли вона навчалася на 3 курсі інституту, а він вже був успішним. Вона закохалася, він так гарно залицявся. А потім як крізь землю провалився. Просто якось не заїхав за нею. На дзвінки відповідав сухо – ніколи справи. 

Наталка не розуміла, що відбувається – поїхала до нього додому. 

Довго стояла перед домофоном, набрала номер квартири. Почувши голос якоїсь дівчини, Наталка застигла. 

Переживала вона десь рік, взагалі не могла прийти до тями. Посилювалося це тим, що вони так і не поговорили, вона нічого не розуміла. Але потім зустріла свого майбутнього чоловіка, і всі переживання пішли. 

І ось Бондаренко з’явився. Та так голосно, тільки він вміє. Прямо на її стіні він написав величезними літерами – це я Бондаренко. Я тебе знайшов. Набери мене. І його номер телефону. Наталка довго збиралася з силами – ну подзвонить вона йому і далі що?

У неї вже налагоджене життя, вона любить свого чоловіка і їм дуже добре вдвох. Не впоралася із собою – зателефонувала. Він так зрадів, каже – я розлучився, довго тебе шукав – зараз відпочиваю закордоном, збирайся, я тобі квиток замовлю, нічого не бери із собою, тут все купимо. Він її навіть не спитав – як вона, що робить. Ось так вирішив за всіх, як завжди. Наталка сердилась на саму себе, навіщо вона подзвонила йому. Сказала, що подумає та передзвонить. 

Потім заблокувала його номер і пішла до кафе, хотілося побути на самоті. Замовила собі чашку кави, відпустила всі думки, заспокоїлась і поїхала додому до чоловіка жити далі своє прекрасне життя.

About the author