Олег після роботи повернувся додому втомлений. В коридорі його зустріла Наcтя. – Я передумала, весілля не буде, – з порогу заявила вона. – Знаєш, я так втомився, мені не до жартів, – усміхнувся чоловік.  – Я не жартую, – серйохно відповіла дівчина. – Ресторан я скасувала, рідним повідомила. – Ти що накоїла? – здивовано сказав хлопець. – Значить вранці було все добре, а потім ти вирішила все скасувати? Олег дивився на Настю, не розуміючи, що відбувається

– Я передумала, весілля не буде.

Із цими словами Настя зустріла нареченого з роботи. Хлопець насупився, уважно розглядаючи обличчя нареченої.

– Знаєш, я так стомився, що мені не до жартів. Давай потім над цим посміємося, добре?

– Я не жартую, – дівчина роздратовано смикнула плечем. Як вона й думала, ця розмова буде дуже складною. Як було б добре, якби Олег все зрозумів, мовчки кивнув і не просив її порозумітися! – Я цілком серйозно кажу – весілля не буде. Ресторан я скасувала, рідним повідомила.

– Ти що накоїла? – здивовано посміхнувся хлопець. – Ти все скасувала? Значить вранці було все гаразд, а по обіді тобі різко на думку прийшла геніальна думка?

– Ти не розумієш, я вже якийсь час про це роздумувала. Сам поміркуй, яка в нас сім’я вийде? Квартира орендована, – Настя кинула погляд на квартиру. – Ні, місце то хороше, але… це не столиця. Так невелике містечко, в якому і вийти погуляти ввечері нема куди. – Зарплата у тебе, прямо скажемо, не фонтан. А я хочу ходити до салонів, купувати речі у фірмових магазинах, у відпустку на море їздити… Коротше, речі я вже зібрала та відвезла.

– І чому тоді вирішила мене дочекатися?

– Попрощатися по-людськи, таки три роки разом жили.

– Знайшла собі іншого, так? – губи скривилися в усмішці. – Багатенького, так?

– Так, – просто відповіла Настя. – Я рада, що ти все правильно зрозумів.

Дівчина закинула сумку на плече, демонстративно поклала на стіл ключі від квартири і пішла, акуратно прикривши за собою двері.

– Ну і йди! – тихо сказав їй в слід Олег. – Яка ж ти…!!!

Слухаючи тишину, хлопець зненацька заспокоївся. Пішла – значить так і має бути. Це навіть добре, що він дізнався про її погану натуру до весілля. Бо потім би довелося майно ділити.

Адже він сьогодні прийшов з гарною, ні, із чудовою новиною! Його нарешті підвищили. І працюватиме він тепер якраз у столиці. З добрим окладом. А ще в нього зібралося достатньо грошей на покупку власної квартири. Заради цих грошей він працював не покладаючи рук! Хотів зробити подарунок перед весіллям.

Ну її, цю Настю! Таких ще багато буде!

Звісно, ​​вся ця бравада була награною. Зрада коханої дівчини сильно пройшлася по самолюбству хлопця. Він ще не скоро зважиться на серйозні стосунки.

********************

“Бачиш, яке в мене шикарне весілля було? Гостей під триста людей! Чи зміг би ти мені таке влаштувати?

Повідомлення надійшло несподівано, з незнайомого номера. Правда, Олегу знадобилося рівно три секунди, щоб зрозуміти, хто такий загадковий йому пише. Він байдуже відзначив смску як прочитану та відправив номер до чорного списку. Хлопець був зайнятий, документи самі себе не підпишуть, а секретар тим часом готує другий стос. Хіба може серйозна людина відволікатися на таку дрібницю?

– Кава, – коротко сказав хлопець і секретарка миттєво пішла, поспішаючи виконати вказівку.

Олег поставив у пріоритет роботу. Все інше не важливо.

*********************

“У мене народилася донька. Правда, красуня? Уся в мене. А ти мовчки заздри. Тобі сім’я не світить.”

Олег тільки посміхнувся. Знову Настя десь роздобула його номер. З тих пір, як він став відомим у певних колах, ця дама не залишає його у спокої. Спочатку вона спробувала повернутися до нього, мабуть чоловік виявився не такий уже й добрий. А може, він просто збіднів? Настя ще й не таке може, з її запитами. Та це й не важливо, важливо те, що дівчина була серйозно налаштована відновити стосунки.

Та ось тільки хлопець її не прийняв.З яким задоволенням він дивився на здивоване обличчя, яке колись було дуже милим.

З того часу Настя турбує його повідомленнями, в яких розписує, яке у неї чудове життя і що він втратив. Хлопець встиг тричі поміняти номер телефону, допоки не змирився і не став сприймати все це як багатосерійний фільм. Іноді він навіть намагався вгадати, чим дівчина буде хвалитися наступного разу. Найсмішніше, що три з п’яти разів він справді вгадував. Яка ж передбачувана була його колишня дівчина!

Пройшов рік. Другий. П’ятий. Настя все продовжувала та продовжувала писати. За цей час Олег познайомився з гарною дівчиною, дочкою його бізнес-партнера. Почуттів особливих між ними не було, але так було навіть краще. Зіграли весілля, не особливо галасливе, зате які на ньому були гості… Всі як один багаті і відомі.

І коли щасливі наречені зручно влаштувалися в особистому літаку, подарованому їм на весілля батьками нареченої, Олег вперше за весь цей час сам нописав Насті.

“Я лечу у відпустку на власний острів, який купив півроку тому. Поруч зі мною найчудовіша у світі дівчина, що володіє не тільки приголомшливою зовнішністю, а й чудовим розумом. У мене процвітаючий бізнес, хоч я впевнений, що ти це й сама знаєш.

Знаєш, якби весь цей час ти була поруч зі мною, я б нічого цього не досяг і був би звичайним співробітником у якійсь третьосортній фірмі.

Прощай та не пиши мені більше. Бо я можу тобі великі проблеми влаштувати. ”

Олег з легким серцем натиснув кнопку “надіслати” і відклав телефон убік. Поруч із ним є цікавіші люди.

About the author